Privatus

Nekilnojamojo turto brokeris

Vilniuje

Reikia parduoti
BUTĄ | NAMĄ | SODĄ?

Aš pasiruošęs Jums padėti!

Susipažinkime,

esu Eimantas Raudonius,

privatus NT brokeris Vilniuje.

Su nekilnojamojo turto pardavimu dirbu nuo 2009 metų. Šis darbas yra pagrindinė ir vienintelė mano veikla. Anksčiau teko dirbti Citus, RE/MAX ir kitose agentūrose, o nuo 2018 metų pradėjau dirbti savarankiškai, kaip privatus NT brokeris. 

Dirbant privačiai galiu veikti lanksčiau ir dar efektyviau, nes naudoju skirtingas pardavimų strategijas, skirtingoms klientų situacijoms. Todėl galiu parduoti brangiau, greičiau ir garantuotai.  Klientams patinka mano darbo metodai tad mane rekomenduoja kiekvienam, kuris nori parduoti butą, namą ar sodą.

Susipažinkime,

esu Eimantas Raudonius,

privatus NT brokeris Vilniuje.

Su nekilnojamojo turto pardavimu dirbu nuo 2009 metų. Šis darbas iki šiol yra pagrindinė bei vienintelė mano veikla. Anksčiau teko dirbti Citus, RE/MAX ir kitose agentūrose, o nuo 2018 metų pradėjau veiklą, kaip privatus NT brokeris.

Dirbant privačiai galiu veikti lanksčiau ir daug efektyviau, nes naudoju skirtingas pardavimų strategijas, skirtingoms klientų situacijoms. Todėl galiu parduoti brangiau, greičiau ir garantuotai.  Klientams patinka mano darbo metodai tad mane rekomenduoja kiekvienam, kuris nori parduoti savo būstą.

Sudariau sandorių 300+

Nuo 2009 metų esu sudaręs nemažai įvairių nekilnojamojo turto sandorių. Vieni jų buvo lengvi ir greiti, kiti pakankamai sudėtingi,
bet galiausiai visi sėkmingai parduoti.

Parduodu brangiau 5-10%

Norint parduoti NT brangiau, iš anksto reikia viską apgalvoti ir paruošti būstą pardavimui. Nemažai investuoti į reklamą, teisingai organizuoti apžiūras ir mokėti vesti derybas.

Butus parduodu per 3-6 sav.

NT pardavimo greitis priklauso nuo to, kaip greitai savininkui reikalingi pinigai. Pagal situaciją parenkama pardavimo strategija ir paruošiamas specialus pardavimo planas.

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

Norint parduoti būstą brangiau,

reikia šių septynių sąlygų:

1. Žinoti kokia yra parduodamo turto rinkos vertė;

2. Pasirinkti tinkamą pardavimų strategiją;

3. Paruošti parduodamą turtą pardavimui;

4. Sukurti gerą objekto skelbimą;

5. Negailėti investicijų reklamai;

6. Tinkamai organizuoti ir pravesti apžiūras interesantams;

7. Mokėti derėtis, laiku paimti avansą ir teisingai visa tai įforminti.

Viską atlikus tinkamai, Jūsų turtas bus parduotas kur kas brangiau, nei yra jo rinkos verto. Žinoma galutinę būsto pardavimo kainą lems visi pardavėjo įgūdžiai ir sugebėjimas gerai vesti derybas.

Norint parduoti būstą

brangiau, reikia šių sąlygų:

 1. Žinoti kokia būsto rinkos vertė
 2. Pasirinkti pardavimų strategiją
 3. Paruošti  turtą pardavimui
 4. Sukurti objekto prof. pristatymą
 5. Negailėti investicijų reklamai 
 6. Tinkamai organizuoti apžiūras 
 7. Gerai derėtis, laiku paimti avansą ir viską teisingai įforminti.

Viską atlikus tinkamai, Jūsų turtas bus parduotas kur kas brangiau nei yra  jo rinkos vertė. 

Žinoma, galutinę būsto pardavimo kainą lems visi pardavėjo įgūdžiai ir sugebėjimas gerai vesti derybas.

Per kiek laiko būstas bus parduotas

priklauso nuo to kaip greit reikalingi pinigai

ir pasirinktos pardavimo strategijos.

Nekilnojamojo turto pardavimų strategijos yra trys:

1. Kainos aukcionas. Ši strategija naudojama, kai nėra laiko laukti, nes pinigai reikalingi labai skubiai. (pardavimo laikas iki 1 mėn.)

2. Rinkos kaina. Ši strategija yra populiari, nes yra paprasta, o turtas parduodamas greitai ir garantuotai. (pardavimo laikas 1-3 mėn.)

3. Vienintelis pirkėjas. Ši strategija naudojama tik nestandartiškiems ir išskirtiniems objektams, kuriems yra vos vienas kitas pirkėjas. 

Žinoma, norint parduoti būstą ir greičiau ir brangiau, visų pirma reikia sužinoti kiek jis vertas. Tik žinant rinkos kainą,  galima pasirinkti pardavimų strategiją bei dėliotis tolimesnius veiksmus. Jūsų turto vertę galite sužinoti užpildę žemiau esančią lentelę.

Kada būstas bus parduotas

priklauso nuo pasirinktos

pardavimų strategijos.

Kainos aukciono strategija.

Naudojama tuomet, kai pinigai, už parduotą būstą, reikalingi skubiai.  (pardavimo laikas iki 1 mėn.)

Rinkos kainos strategija.

Dažniausiai naudojama, nes būstas parduodamas ir brangiai ir greitai.  (pardavimo laikas 1-3 mėn.)

Vieno pirkėjo paieškos strategiją

Naudojama, tik parduodant visiškai nestandartinius objektus, kuriems gali būti vos vienas kitas pirkėjas.  (pardavimo laikas 1-6 mėn.)

Žinoma, norint parduoti būstą ir greičiau ir brangiau, visų pirma reikia sužinoti kiek jis vertas. Tik nustačius jo rinkos kainą, galima rinktis pardavimų strategiją bei dėlioti tolimesnius veiksmus.

Turto rinkos kainą galite sužinoti užpildę žemiau esančią lentelę.

TURTO VERTĖS NUSTATYMAS


ĮVESKITE DUOMENIS

ĮVESKITE SAVO KONTAKTUS

Dėl turto vertės susisieksiu
1 darbo dienos bėgyje.

Daugiau patarimų, kaip būstą parduoti brangiau/nupirkti pigiau rasite mano Instagram paskyroje

ĮVYKDYTI SANDORIAI

Nuo ko pradėti nekilnojamojo turto pardavimą ir kas laukia toliau?

1. Atsiųskite užklausą

Atsiųskite užklausą, kad galėčiau įvertinti parduodamo turto vertę. Po to, pagal Jūsų galimybes paruošiu pardavimo planą ir galėsime pradėti pardavimo procesą.

2. Būsto paruošimas ir reklama

Padėsiu paruošti butą apžiūroms. Fotografas padarys prof. nuotraukas, o mano komanda sukurs patrauklų skelbimą. Tuomet pradėsime ieškoti pirkėjų ir plačiai reklamuotis.

3. Apžiūrų organizavimas

Apžiūros organizuojamos ADD (atvirų durų diena) principu. T.y. aprodymai vyksta 1 kartą per savaitę, iš anksto sutartu laiku, o interesantai apžiūri būstą vienas paskui kitą.

4. Derybos ir avansas

Jeigu vienam iš interesantų Jūsų būstas patinka aptariame pardavimo kainą ir sąlygas bei pasirašome preliminarią sutartį. Jei atsiranda du ar trys norintys pirkti - skelbiame aukcioną.

5. Dokumentų ruošimas

Prieš tvirtinant sandorį notarui reikia pateikti: turto įsigijimo dokumentus, pažymas, kad nėra skolų, planus, banko leidimą (jei yra paskola), teismo leidimą (jei yra mažų vaikų) ir pan.

6. Pinigų priėmimas

Jei pirkėjas būstą perka savo lėšomis, tuomet visus pinigus gaunate notarinės sutarties pasirašymo dieną. Jeigu pirkėjas ima paskolą, po notaro dar teks palaukti 2-3 sav.

Kokia yra paslaugų kaina ir sąlygos?

 • Paslaugų kaina yra 3-4% nuo parduoto turto vertės. Jeigu turtas pigesnis nei 65000 eur. tuomet yra fiksuotas mokestis 2000-2500 eur.
 • Už paslaugas reiks mokėti tik tada, kai gausite visus pinigus už parduotą turtą (iš anksto mokėti nereikia).
 • Jei kartais Jūsų turto parduoti nepavyks, tuomet ir komisinio mokesčio mokėti nereikės
 • Jokių papildomų ar paslėptų mokesčių nėra. 

Kadangi nekilnojamąjį turtą parduodu 5-10% brangiau nei yra jo vertė – matematika aiški. Su mano pagalba parduosite ne tik brangiau, bet bus žymiai paprasčiau, greičiau ir žinoma ramiau.

Paslaugų kaina ir sąlygos.

 • Paslaugų kaina yra 3-4% nuo parduoto turto vertės. Jeigu turtas pigesnis nei 65 000 eur. tuomet yra fiksuotas mokestis 2000-2500 eur.
 • Už paslaugas reiks mokėti tik tada, kai gausite visus pinigus už parduotą turtą (iš anksto mokėti nereikia).
 • Jei kartais Jūsų turto parduoti nepavyks, tuomet ir komisinio mokesčio mokėti nereikės.
 • Nėra jokių papildomų mokesčių.

Kadangi nekilnojamąjį turtą galiu parduoti 5-10%, brangiau samdyti mane vienareikšmiškai apsimoka, nes savo būstą parduosite ne tik brangiau ir greičiau, bet bus žymiai paprasčiau, o svarbiausia kur kas ramiau.

Jeigu reikia būstą apdrausti, suremontuoti, sutvarkyti dokumentus ar atlikti kitus darbus, Jums gali padėti mano kolegos iš žemiau pateikto įmonių sąrašo. 

Jeigu reikia būstą suremontuoti, apdrausti, sutvarkyti dokumentus ar atlikti kitus darbus, Jums gali padėti mano kolegos iš žemiau pateikto įmonių sąrašo. 

PARAŠYKITE MAN

PARAŠYKITE MAN

Norite tiesiog
pasikonsultuoti?

Skambinkite - konsultacijos nemokamos