BŪSTO PARDAVIMO ŽINGSNIAI

1. Įsivertinti savo turtą

Galite savo turtą įsivertinti patys, bet jei atsiųsite man užklausą aš ne tik įvertinsiu Jūsų turto rinkos kainą, bet ir paruošiu pardavimo planą.

2. Paruošti būstą pardavimui

Susitvarkykite, išplaukite grindis, išvalykite langus, paslėpkite arba pašalinkite nereikalingus daiktus, išvėdinkite kambarius ir pan...

3. Sukurti skelbimą

Padarykite prof. būsto fotosesiją, nubraižykite 2D ir 3D planus. Sukurkite žemėlapius ir parašykite kabinantį turto pardavimo tekstą.

4. Pirkėjų paieška

Negailėkite investicijų reklamai. Įkelkite skelbimą į mokamus NT portalus. Paleiskite reklamą Facebook. Išplatinkite skrajutes ir pan...

5. Apžiūrų organizavimas

Apžiūros organizuokite ADD (atvirų durų diena) arba grupinių apžiūrų principu t.y. kas 15 min. interesantai apžiūri būstą vienas paskui kitą

6. Derybos ir avansas

Jeigu vienam iš interesantų Jūsų būstas tinka ir patinka, suderinkite kainą ir pardavimo sąlygas. Paimkite avansą ir pasirašykite sutartį.

7. Dokumentų ruošimas

Iš anksto suderinkite sandorio laiką pas notarą ir paruoškite visus sandoriui reikalingus dokumentus, sertifikatus, pažymas, leidimus ir t.t.

8. Pinigų gavimas

Jei būstas perkamas savo lėšomis, tuomet visi pinigai pervedami pas notarą. Jeigu pirkėjas ima paskolą, po notaro dar teks palaukti 2-3 sav.